با فالویار به اوج برسین

1- چرا باید از فالویار خرید کنم؟

قیمت های ما، ارزانترین قیمت در بین سایت های فعال در این زمینه است و هیچ وبسایتی نمیتونین پ یدا کنین که قیمتی کمتر از قیمت های ما داشته. چون ما سرویس هامونو بدون واسطه ارائه میدیم و سرورها مون بطور شبانه روزی در حال کار هستند.خدمات ما در سریعترین زمان ممکن ارائه میشن و کیفیت عالی سرویس ها همیشه باعث پیشرفت و جذب مشتری بیشتر شده است


2- آیا برای افزایش فالوور باید مشخصات حساب کاربریم را در اختیار فالویار بگذارم؟

خیر، فقط مشخصات عمومی مانند نام کاربری و شاید لینک پست و ... مورد نیاز ماست و سایر موارد به هیچ وجه جهت هیچ سرویسی لازم نیست.


3- سفارش من کامل انجام نشده است؟

برخی از سفارش های تعداد بالا بدلیل بالا بودن تعداد درخواست ها نیازمند زمان هستند تا سرورها بتوانند سفارش را تکمیل کنند. همچنین در برخی از سرویس ها سرعت نهایی سرویس اعلام شده است و جهت اجرا طبق سرعت اعلام شده اقدام می شود.


4- سیستم منشن گذاری به چه صورت عمل میکند

قبلا منشن گذاری به اینصورت بود که شما باید یک پیج معرفی میکردید تا ربات ما از آن پیج ایدی افراد رو بردارد و در زیر پست مقصد منشن کند که مشکلات خاص خودش را داشت. اما با توجه به درخواستهای مکرر کاربران برای حالات شرکت در مسابقات و منشن کردن دیگران با اکانت خودتان یک رباتی تهیه کردیم که لیستی از افراد را در زیر پست دلخواه شما با ایدی شما منشن میکند.


پرداخت با کلیه کارت های شتاب
پرداخت شتابی
سایر بخش های سایت

قوانین خرید

سوالات متداول

پشتیبانی
روش های برقراری ارتباط با پشتیبانی
   1- آی دی تلگرام S_hoseinpoor@
   2- ارسال تیکت به بخش پشتیبانی
کارشناسان ما در اسرع وقت به مشکل شما رسیدگی خواهند کرد.
تمامی حقوق این سایت متعلق به صاحب آن می باشد.